18. 07. 2024   O nás   Agility   Flyball   Frisbee   Sponzoři   Naši členové   Úspěchy   Akce   Fotogalerie   Video   Odkazy   Kurz

 


Lesní azylChata u KomorníkaVlčí doupěŠachový klub ve StrmilověJindřichohradeckovodlitniRomantikaUbytování velkých skupinChata na SamotěPronájem rekreačních objektůHotel ve StrmilověRybářstvíGambit

 
00.00.0000:

Zpět na úvodní stránku
Opus Dei

Kontaktujte nás:
agilitysezemice@seznam.cz

Předseda klubu:
Altová Zdeňka
mobil: 776 256 496

Člen výboru:
Novotná Renata KURZ
mobil: 606 357 981
agi.max@seznam.cz

Člen výboru:
Nováková Petra
mobil: 732 901 626


HOP SEM - HOP TAM odskákáno...


Tak a je to. Po neskutečném maratónu jsou najednou závody za námi.


Naštěstí se měsíce příprav docela zúročily a všechno klapalo jak mělo. Dokonce i počasí porušilo svou tradici a celý den se na nás šklebilo sluníčko. Stejně jako počasí jsme tradice porušili i my a místo Lenky Pánkové naše závody letos pískal Zdeněk Spolek. Parkury postavil takový jak já říkám "spolkovský", prostě přesně to, na co jsme od něj zvyklí. Asi se promítlo, že jsou naše závody jedny z prvních v sezóně a pejsci ještě nejsou tolik rozběhaní, možná byly výkony pejsků ovlivněny několika háravkami, nevím, každopádně byla velká "úmrtnost" a kdo čistě a ne uplně pomalu doběhl, měl poměrně slušnou šanci na stupně vítězů. Hodně toho je napsáno ve článku o běhajících ledních medvědech, takže se moc rozepisovat nebudu. Jen bych ještě chtěla všem veřejně moc poděkovat. Závody se moc povedly, velkou zásluhu na tom mělo určitě i počasí, ale troufám si říct, že sezemáci se letos fakt moc snažili, nikde se nečekalo, než si někdo všimne spadlé tyčky, závodníkům jsme se snažili vyjít vstříc a prostě celá akce proběhla hladce a bez problémů. Určitě jsme měli štěstí na závodící týmy, s hodně závodníky jsme se znali z loňských ročníků a moc nás těší, že na naše závody jezdí stále. Pan rozhodčí Zdeněk Spolek přispěl taky velkou mírou na spokojeném úsměvu, který byl vidět opravdu všude, kam jsme se podívali. I když parkury by mohl příště stavět méně "spolkovské" :-D Ale ne, abych mu nekřivdila, možná jsem čekala ještě trochu těžší. I když zrovna moje háravka v nejlepším a já jsme teda problémy měly, ale spíš s tím, že Terinka by si nejraději vyhlížela nápadníka než nějaké se brodění přes překážky, přes které není na pejsky tak dobře vidět. Další, velký podíl na podařených závodech měli i naši sponzoři. Cen jsme měli dost, opět se vyhlašovalo i 4.místo. A ještě vám, nám, prostě agiliťákům ze sezemic, za náš baterkovský tým moc děkuju, že jste všichni tak fajn. Nebýt nadcházejících závodů tenhle víkend, asi by mi dobrá nálada z Hop Sem vydržela až do dalšího ročníku:-D Tak nám držím palce, abychom po tomhle víkendu měli my i závodníci stejně dobrý pocit, jako po 5.ročníku Hop Sem Hop Tam;o)

A protože jsme měli krásné medaile, necháme jim tu článeček. Zrovna my s Terinkou jsme si teda nevyběhaly nic, tak se sem na ně můžu chodit dívat...:)
Medaile byly vyrobeny dle našeho návrhu v keramické dílně v Karlových Varech. Realizaci a úpravy provedl pan Martin Kaiser, za což mu tímto moc děkujeme. Pan Kaiser je karlovarský výtvarník do jehož rukou letos při vyhlašování 15. ročníku Český lvů putovala trofej za nejlepší filmový plakát k filmu....a bude hůř.

A protože CANDY AGILITY FANDÍ:), byl pro každý závodní tým HOP SEM HOP TAM 2008 byl ještě připraven mimořádný dárek - ňamky a super hezoučkej hrníček. Ten se dostával u přejímky, tak ten máme:)

Výsledky: Fotky:
A1 Jumping a Agility jedny
A2, A3 Jumping a Agility druhé
Veteráni Jumping  
Veteráni Agility  
Zkoušky  A mé oblíbené "Napsali o nás"
- výňatek z hromadně rozesílaného mejlu, autorka se jistě pozná a snad mě nezabije, ale myslím si, že tenhle komentář sem prostě patří :o)))

Ahojky,

než to bude na www, přeposílám dole od Zdeny :-) a taky dík všem. Řekla bych, za sebe, že to bylo na jedničku.

A počasí, za to moc dík tam nahoru s prosbičkou, jestli by nebylo ještě na 17.-18.5.2008 a další víkendy, co budeme trávit na závodech :-)

I WC mě mile překvapilo, že to vše pojalo :-), z toho jsem měla docela strach. Kantýna taky, i když tam byla Libuška sama. Příště musíme zajistit PITO, to chybělo.


Článek v Pardubickém deníku:
Sezemice: Hop sem - hop tam v Sezemicích
Hop sem – hop tam je název závodu agility, který se koná od 9 do 17 hodin na místním kynologickém cvičišti. „Na pátý ročník je přihlášeno sto psů všech možných plemen i kříženců. Závodit se bude ve třech velikostních kategoriích – velcí, střední a malí psi,“ uvedla za pořadatele Renata Novotná. „Jde o překonávání překážkové dráhy na čas,“ řekla organizátorka závodů, jejichž součástí bude též premiéra Speciálu Švýcarských bílých ovčáků v agility.
Autor Martina Linhartová

Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 1197 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Novinky:


Něco málo pro dobrou náladu - vtípky


  Diskuse:

  Kalendář:
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

  Anketa:
Na závodech agility jako cenu za vítězství já a můj pes uvítáme nejraději:

Poháry
3198 (3198 hl.)
Hračky
2450 (2450 hl.)
Pamlsky
2445 (2445 hl.)
Granule
2330 (2330 hl.)
Věcné ceny
2440 (2440 hl.)

Celkem hlasovalo: 12863


[CNW:Counter]